Firma "Ceramik System Decal" to przedsiębiorstwo rodzinne, o innowacyjnym charakterze. Precyzyjnie określony potencjalny asortyment pozwolił na wytworzenie niepowtarzalnego w Polsce produktu, jakim są ozdobne płytki ceramiczne, niezwykle popularne w krajach śródziemnomorskich oraz Wielkiej Brytanii, lecz dotychczas całkowicie nieznane w naszym kraju.

CeramikSystem Decal
CeramikSystem Decal
CeramikSystem Decal
CeramikSystem Decal
CeramikSystem Decal
CeramikSystem Decal


Wielomiesięczne próby, konsultacje oraz testy jakości pozwoliły na wykonanie unikatowego produktu, który błyskawicznie stał się ozdobą wielu polskich domów.
Co istotne, pozostajemy jedynym przedsiębiorstwem produkującym tego typu ręcznie wykonywane numery domów, nazwy ulic oraz informacje o lokatorach, nie będące jedynie źródłem informacji, ale także pełniące rolę ozdobną i dekoracyjną.

Entuzjazm klientów zachęca nas do stałego doskonalenia produktu i poszerzania asortymentu, przy jednoczesnym zachowaniu jego istoty. Tym samym, w roku 2012, wprowadzony został całkowicie nowy produkt – płytki decal. Kafle te, stanowiące ciekawą alternatywę dla płytek ręcznie malowanych, poszerzyły nasz asortyment o numery domów dotychczas nie oferowane w całej Europie. Autorskie rozwiązania technologiczne oraz jakościowe zyskały natychmiast wielu zwolenników w Polsce oraz za granicą.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami, stale poszerzaną galerią oraz skorzystania z oferty naszego sklepu internetowego.